Deň otvorených dverí 2016

Pridal dňa

V nedeľu 17. apríla, v nedeľu Dobrého pastiera, sa v priestoroch Rímskokatolíckej cyrilometodskej bohosloveckej fakulty UK a Kňazského seminára sv. Cyrila a Metoda uskutoční Deň otvorených dverí. Bohatý program sa začína o 9.00 slávením latinskej svätej omše v Katedrále sv. Martina.

Po slávení svätej omše v Katedrále sv. Martina predstavení seminára a bohoslovci všetkých srdečne pozývajú aj na nasledujúci program, v ktorom je naplánovaná prehliadka priestorov seminára, obed, diskusia s pozvaným hosťom – prof. Vladimírom Krčmérym na aktuálne témy imigrantov a sociálnych otázok a kultúrny program bohoslovcov v podobe divadelného predstavenia.

Deň otvorených dverí sa zakončí v seminárskej kaplnke Svätého kríža modlitbou korunky Božieho milosrdenstva pred vyloženou Najsvätejšou oltárnou sviatosťou s úmyslom modliť sa za nové kňazské povolania.

Podujatie svojou účasťou podporia aj bratislavskí biskupi: Mons. Jozef Haľko bude predsedať dopoludňajšiemu eucharistickému sláveniu a Mons. Stanislav Zvolenský bude o 15.15 hod. viesť adoráciu a modlitbu korunky Božieho milosrdenstva.

__________
Foto: KSCM

PrílohaVeľkosť
Image icon DOD 2016 - plagát [jpg]675.84 KB